ТОВ "ТБФК Кредо"

Незалежний постачальний електроенергії

Новий рівень взаємин

Споживач для монополіста, партнер для нас

Про нас

Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" є незалежним постачальником електроенергії. Наше підприємство є повноправним, законодавчо передбачених учасником оптового ринку електроенергії, таким же, як і обленерго. Ми пропонуємо своїм споживачам принципово нові, цивілізовані відносини споживача і постачальника електроенергії. Відносини, в яких враховані інтереси не тільки постачальника (як при роботі з постачальником-монополістом обленерго), а й споживача.
Пропонуємо Вам ознайомитися з перевагами нашого з Вами співпраці.
Головна мета нашої діяльності - допомогти споживачеві максимально можливо зменшити платежі за спожиту електроенергію відповідно до чинного законодавства.
Це досягається шляхом:

  • Поставки для Вашого підприємства електричної енергії з оптового ринку електроенергії (ОРЕ), згідно з погодинним тарифами. При цьому Ви отримуєте цілий спектр юридичних та фінансових переваг, а саме - значно спрощуються взаємини постачальник-споживач, Ваше підприємство не лімітується по потужності і за кількістю спожитої електроенергії, а значить, і відсутні штрафи за перевищення даних лімітів, оплата за спожиту електроенергію без передоплати і т.д.
  • Організації оплати за спожиту електроенергію по 3-х зонним тарифом, з максимальним використанням найдешевшого - нічного тарифу.
  • розробки рекомендацій щодо приведення режиму роботи електроустановок у відповідність їх технічним характеристикам.
  • Комбінований варіант, розроблений фахівцями нашої організації виключно для Вашого підприємства, з метою мінімізувати витрати, для отримання максимального економічного ефекту.
  • Проведення ретельного і кваліфікованого енергоаудиту для виявлення технічних, юридичних та економічних можливостей і розробці організаційно - технічних заходів з метою зниження витрат на електроенергію.
  • При необхідності грамотно спроектувати, узгодити і впровадити необхідні технічні зміни в енергосистемі споживача
За результатами дослідження на Вашій електричної майданчику, ми запропонуємо Вам найоптимальніший (економічно найвигідніший) варіант, що дозволяє домогтися максимального економічно вигідного, технічно реалізується і юридично прийнятного ефекту. При цьому нами буде підібраний варіант з мінімальними витратами і з максимальною швидкістю окупності.
      Почати співпрацю з нами легко і безпечно. Більш того, почавши співпрацю з нашою компанією, споживач може легко його припинити за своїм бажанням і вибрати собі іншого постачальника.
      Так що споживач нічим не ризикує, а навпаки завжди може вибрати собі найбільш вигідні умови.
      Наш інтерес формату взаємин для реалізації даного проекту полягає в пайову участь щомісячного розподілу зекономлених коштів, а це значить пряма зацікавленість в досягненні кінцевого позитивного результату.