ТОВ "ТБФК Кредо"

Незалежний постачальний електроенергії

Новий рівень взаємин

Споживач для монополіста, партнер для нас

партнерство

Знижки на електроенергію

Як незалежний постачальник, Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" має можливість продавати багатьом своїм споживачам електроенергію зі знижкою (у порівнянні з вартістю електроенергії у постачальника-монополіста).

Як це відбувається?
Постачання електроенергії від незалежного постачальника означає що Компанія ТОВ «ТБФК« КРЕДО »не зобов'язана продавати своїм споживачам електроенергію за фіксованим тарифом, адміністративно встановлюється державою, і може самостійно визначати ціну електроенергії для своїх споживачів в кожному конкретному випадку.
Завдяки цьому Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" має можливість продавати деяким своїм споживачам електроенергію за ціною нижче, ніж постачальники-монополісти. Таким чином, споживач платить менше за одне і те ж кількість спожитої електроенергії.
У цьому полягає істотна відмінність від постачальників-монополістів, які зобов'язані продавати електроенергію за фіксованим тарифом, і не можуть змінювати вартість електроенергії для споживача.

Який розмір знижки?
Зрозуміло, можливість Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" впливати на вартість електроенергії для споживача не є абсолютною і залежить від різних обставин, таких, як оптова ціна електроенергії, графік споживання електроенергії конкретним підприємством, обсяги споживання електроенергії підприємством і інших.
Специфіка ринку електроенергії така, що неможливо встановити якийсь фіксований розмір знижки для всіх споживачів. У кожному конкретному випадку розмір знижки визначається індивідуально для конкретного підприємства і залежить від ряду факторів, таких, як подобовий графік споживання електроенергії підприємством, місце розташування підприємства, обсяги споживання електроенергії підприємством і інших.
Найчастіше розмір знижки становить кілька відсотків від вартості споживаної електроенергії в порівнянні з вартістю такої ж кількості електроенергії у постачальника-монополіста (наприклад, у обленерго). На перший погляд, розмір знижки може здатися незначним, але якщо подивитися на зекономлені суми в якомусь періоді (наприклад, квартал, рік), їх розмір буде значним. До того ж така знижка приносить істотну економію реальних, «живих» коштів підприємства. Особливо така економія відчутна для підприємств, в затратах яких вартість споживаної ними електроенергії становить значну частку.
Для точного визначення знижки, яку ми можемо надати конкретному підприємству, нам необхідно отримати основну інформацію про підприємство і проаналізувати графік добового споживання електроенергії підприємством за більш-менш тривалий період (найкраще за поточний рік і Один-два попередні роки). Чим якісніше інформація, тим точніше буде прогноз знижки. В принципі, для підприємства тут немає нічого складного: вся ця інформація, як правило, легко доступна підприємству.

Як отримати знижку?
Щоб визначитися зі знижкою, яку може отримати ваше підприємство, зв'яжіться з нами і ми зробимо необхідні розрахунки.

Вигідні умови оплати.

На відміну від інших постачальників, Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" надає своїм споживачам можливість не робити повну передоплату за електроенергію. Більш того, у багатьох випадках наші споживачі оплачують вже фактично спожиту електроенергію, тобто не роблять ніякої передоплати. Ну і, нарешті, у багатьох випадках наші споживачі оплачують вже спожиту електроенергію зі значною відстрочкою, що є комерційним (товарним) кредитуванням і на практиці для споживача означає те ж що і банківське кредитування (короткострокове поновлюване банківське кредитування).

Що поганого в передоплаті?
Так, купуючи електроенергію у постачальника-монополіста, споживач повинен заплатити наперед повну вартість електроенергії, яку він збирається спожити в наступному місяці (тобто здійснити повну передоплату електроенергії в розмірі її місячної вартості). Це призводить до вилучення значних грошових коштів з обороту підприємства. При цьому вилучаються реальні, «живі» гроші. В результаті підприємство, як правило, постійно відчуває дефіцит оборотних коштів. Вилучення цих коштів особливо відчутно для підприємств, діяльність яких є енерговитратній і підприємств, у витратах яких вартість електроенергії становить значну частину. Для підприємств, які використовують кредитні кошти.
В сьогоднішніх умовах, коли більшості підприємств дістати додаткові кошти не так просто, це створює значні незручності для підприємства. У цьому випадку підприємству доводиться шукати джерела додаткового фінансування своєї діяльності. Але навіть якщо джерела додаткового фінансування відносно доступні для підприємства, за користування чужими грошима, як правило, доводиться платити. Порушення платіжної дисципліни з боку підприємства також невигідно Завжди добре не відчувати нестачі в грошах. Завжди погано вилучати гроші з обігу.
Врахуйте також, що купуючи електроенергію у обленерго, вам весь час доводиться тримати певну суму грошей у обленерго. Так, ваші гроші в розмірі приблизно 30% від середньомісячної вартості електроенергії постійно перебувають у обленерго. Ці гроші ніяк не позначені і фактично є прихованим заставою, яка бере обленерго. Вони забезпечують відсутність штрафів за перевищення потужності і обсягу, а також передоплати за електроенергію.

Кредитування.
Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" надає своїм споживачам можливість оплачувати електроенергію за зручним для Вас графіком не по 100% передоплаті наперед, як з Обленерго, а в розрахунковому періоді.
У будь-якому випадку графік оплати зробити такий, щоб синхронізувати періоди оплати електроенергії з періодами надходження грошових коштів, рознести в часі періоди оплати електроенергії та періоди оплати інших щоб розвантажити, знизити потребу підприємства в грошах в кожен конкретний момент часу.
Таким чином, Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" фактично пропонує своїм споживачам короткострокове поновлюване кредитування в розмірі вартості споживаної ними електроенергії. Дійсно, споживач щомісяця отримує в розпорядження гроші, як якби він отримав їх в банку. Тільки в цьому випадку в банк йти не потрібно, що позбавляє від всіх проблем і незручностей, пов'язаних з отриманням банківського кредиту. До того ж банк далеко не в кожному випадку видає гроші в кредит. І якщо врахувати також що в цьому випадку таке кредитування відбувається постійно, з місяця в місяць, протягом усього часу співробітництва з незалежним постачальником, то таку перевагу приносить значні вигоди споживачеві і, безсумнівно, заслуговує на увагу.
Врахуйте також, що ми, на відміну від обленерго, не тримаємо ваші гроші у себе в якості застави або з якоюсь іншою метою (про що сказано вище). Ми не «сковуємо» ваші оборотні кошти. Крім того, якщо ви нам платите, ви завжди знаєте за що і чому ви це робите.

Обсяги і потужність електроенергії, штрафи

Наші споживачі споживають електроенергію комфортно, потрібної потужності і в потрібних обсягах, що не виплачуючи при цьому ніяких штрафних санкцій за перевищення потужності і / або обсягів споживаної електроенергії. Це важлива перевага співпраці з нашою компанією, дає нашим споживачам значні фінансові вигоди.

Про ліміти і штрафи за їх перевищення.
Постачальники за регульованим тарифом (постачальники-монополісти, наприклад, обленерго) завжди стягують ці штрафи в повному обсязі. Більш того, ці штрафи завжди доводиться платити в установлений термін і «живими» грошима. Тому цілком очевидно що такі умови дуже невигідні для споживача.

Як уникнути штрафів?
Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" має можливість встановити своїм споживачам граничну величину споживання електричної потужності на рівні, заявленому споживачем у розрахунковому періоді. Іншими словами, це означає що ми надаємо нашим споживачам можливість споживати стільки електроенергії, скільки їм потрібно в кожному конкретному періоді і такої потужності, яка їм потрібна. І переплачувати за це не потрібно (ніяких санкцій, ніяких додаткових платежів - все за звичайною вартістю електроенергії), ми надаємо цю послугу нашим споживачам безкоштовно.

Яким чином ми звільняємо від штрафів?
Відповідно до п. 10 Порядку постачання електричної енергії споживачам (затверджений постановою Кабінету Міністрів України «Про невідкладні заходи щодо стабілізації фінансового стану підприємств електроенергетичної галузі» від 24 березня 1999 року № 441) Компанія ТОВ "ТБФК Кредо" має право встановити своїм споживачам граничний розмір споживання електричної потужності на рівні, заявленому споживачем на відповідний розрахунковий період. Простіше кажучи, споживач сам може вибрати яка потужність електроенергії йому потрібна і отримати її.
Що ж стосується обсягу споживаної електроенергії, то тут ми також постачаємо споживачеві стільки електроенергії, скільки він бажає отримати. Ми не визначаємо будь-якої фіксованої величини обсягу електроенергії, яку споживач не повинен перевищувати, так що споживач має можливість споживати стільки, скільки побажає. Вартість електроенергії при цьому не змінюється, ніякі додаткові платежі не стягуються.

Яка вигода?
Як показує практика, найчастіше споживачі мають потребу в великих обсягах і потужності споживаної електроенергії, ніж їм «дозволяє» постачальник за регульованим тарифом («договірні величини»). При цьому перевищення цих договірних величин найчастіше є значним і, відповідно, розмір фінансових санкцій є дуже відчутним для підприємства. До того ж, ці штрафи завжди потрібно платити реальними грошима і завжди в строк.
Таким чином, очевидно, що одне тільки позбавлення від цих санкцій приносить споживачеві значні фінансові вигоди, значну економію «живих» коштів.
Та й взагалі, не варто переплачувати в принципі.